Wijzigingen en/of verbeteringen? We willen het graag weten! Neem dan contact op via het contactformulier of mail de webredactie. Dank u!
juni 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23 jun 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | 1e: Elly Kramer | Ronald Maijen & Jan van Bentum | Gerrit Jan Busser | Erwout Blokhuis | Piet de Vries | Ton Kaljee | Jozef Jan Vonhof | Annemiek van der Wansem & Jacqueline van Ledden | Anneke Bos | |||||
30 jun 10.00 | ds. Gerben Westra | 1e: Evert van Asselt | Cobi de Lange & Eveline van Bentum | Sierd Smit | Albert Timmerman | Ton van Dienst | Reinier Vunderink | Mariëlle van Bentum | Peter van der Krans & Janneke Smit | Sierd Smit | |||||
juli 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
7 jul 10.00 | ds. Pieter Koekkoek + Marja van der Horst | Oecumenische Familiedienst | 1e: Sierd Smit | Gerrit Jan Busser & Marja Overeem | Gerda Streef + RK-lector | Alexander Mateman | Piet de Vries | André van Dijk | André Nederlof | Ronald Maijen | Annemiek van der Wansem & Marloes Boshuis | Matthijs en Sifra van der Haven | |||
14 jul 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | 1e: Henk Boom | Evert Koenen & Kees van Wolfswinkel | Alice Bossema | Alfred Swart | Wim van Hoek | Meino Wijnberg | Martin Standaart | geen KND | José Swart | |||||
21 jul 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | 1e: Kees Haalboom | Herman Engel & Irene Hendriksen | Anneke Bos | Bert van Ravenhorst | Berend van Surksum | Jan van Bentum | Jacqueline van Ledden | Geen KND | Anneke Bos | |||||
28 jul 10.00 | ds. Atzo Nicolai | 1e: Evert van Asselt | Edy Haan & Jan Boeve | Berthe Strengers | Erwout Blokhuis | Ton van Dienst | Ronald Maijen | Mariëlle van Bentum | Geen KND | Berthe Strengers | |||||
augustus 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
4 aug 10.00 | ds. Dick Steenks | 1e: Elly Kramer | Cobi de Lange & Anneke Boeve | Carolina van der Krans | Albert Timmerman | Wim van Hoek | Reinier Vunderink | Ab van den Pol | Martin Standaart | Geen KND | Gerda Holl | ||||
11 aug 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | 1e: Henk Boom | Ronald Maijen & Jan van Bentum | Annemiek van der Wansem | Alfred Swart | Jaap van Dijk | Martin Standaart | Matthijs van der Haven | Geen KND | José Swart | |||||
18 aug 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | 1e: Lia Stegehuis | Gerrit Jan Busser & Eveline van Bentum | Erna Veldhuizen | Albert Timmerman | Berend van Surksum | André Nederlof | Jan van Bentum | Geen KND | Erna Veldhuizen | |||||
25 aug 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | Avondmaal | 1e: Sierd Smit 2e: Lia Stegehuis | Evert Koenen & GJ, Edy, Ronald | Anneke Bos | Alfred Swart | Ton van Dienst | Ton Kaljee | Ab van den Pol | Jacqueline van Ledden | Anneke Bos | ||||
25 aug 15.30 | ds. Pieter Koekkoek | Avondmaal Groenewoude | 1e: Evert van Asselt | Cobi de Lange | Jan de Lange | Adrie Duizendstra | |||||||||
september 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
1 sep 10.00 | ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan Kooistra | Bevestiging Ambtsdragers | 1e: Sierd Smit | Edy Haan & Marja Overeem | Alice Bossema | Alexander Mateman | Berend van Surksum | Elizabeth Kooistra | Mariëlle van Bentum | Ronald Maijen | José Swart | ||||
8 sep 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek | Startzondag | Berthe Strengers | Erwout Blokhuis | Piet de Vries | Meino Wijnberg | Jacqueline van Ledden | Ronald Maijen | Herman en Jantine Engel | ||||||
15 sep 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra + RK voorganger | Vredeszondag, Oecumenische viering | Gerda Streef + RK-lector | Alexander Mateman | Jaap van Dijk | Martin Standaart | Matthijs van der Haven | Gerda Streef | |||||||
22 sep 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | Sierd Smit | Bert van Ravenhorst | Ton van Dienst | Reinier Vunderink | Meino Wijnberg | Sierd Smit | ||||||||
29 sep 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | Carolina van der Krans | Albert Timmerman | Adrie Duizendstra | Ton Kaljee | Ab van den Pol | Corine Stuivenberg en Daphne Blokhuis | ||||||||
29 sep 16.00 | ds. Marten Jan Kooistra | Krabbeldienst | Jan de Lange | Elizabeth Kooistra | Louise en Sophie Wijnberg | ||||||||||
oktober 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
6 okt 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | Israëlzondag, Familiedienst | Commissie | Jaap van Dijk | |||||||||||
13 okt 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | Werelddiakonaat, Avondmaal | Wim van Hoek | ||||||||||||
13 okt 15.30 | ds. Pieter Koekkoek | Avondmaal Groenewoude | Adrie Duizendstra | ||||||||||||
20 okt 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | Berend van Surksum | |||||||||||||
27 okt 10.00 | ds. Marian van Giezen | Piet de Vries | |||||||||||||
november 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
3 nov 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | Familiedienst | Ton van Dienst | ||||||||||||
6 nov 19.30 | ds. Marten Jan Kooistra | Dankdag | Piet de Vries | ||||||||||||
10 nov 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | Wim van Hoek | |||||||||||||
17 nov 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | Jaap van Dijk | |||||||||||||
17 nov 16.00 | ds. Marten Jan Kooistra | Krabbeldienst | |||||||||||||
24 nov 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek | Laatste zondag kerkelijk jaar | Piet de Vries | ||||||||||||
december 2024 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
1 dec 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | 1e advent (Levavi), Familiedienst | Jaap van Dijk | ||||||||||||
1 dec 19.00 | ds. Pieter Koekkoek + RK-voorganger | 1e advent (Levavi), Adventszangdienst | Adrie Duizendstra | ||||||||||||
8 dec 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | 2e advent (Populus Sion) | Piet de Vries | ||||||||||||
15 dec 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra | 3e advent (Gaudete), Avondmaal | Berend van Surksum | ||||||||||||
15 dec 15.30 | ds. Marten Jan Kooistra | 3e advent (Gaudete), Avondmaal Groenewoude | Adrie Duizendstra | ||||||||||||
22 dec 10.00 | ds. Ronella Sonnenberg | 4e advent (Rorate) | Jaap van Dijk | ||||||||||||
24 dec 22.00 | ds. Pieter Koekkoek + ds. Marten Jan Kooistra | Kerstnacht | Piet de Vries | ||||||||||||
25 dec 10.00 | ds. Marten Jan Kooistra + ds. Pieter Koekkoek | Eerste Kerstdag | Ton van Dienst | ||||||||||||
29 dec 10.00 | ds. Wijnand Sonnenberg | Wim van Hoek | |||||||||||||
31 dec 19.30 | ds. Marten Jan Kooistra | Oudjaar | Berend van Surksum | ||||||||||||
januari 2025 | |||||||||||||||
Voorganger | Bijzonderheden | Ouderling | Diaken | Lector | Koster | Organist | Beamer | Beeld | Geluid | Kindernevendienst | JOP Basics | Collectant | Gastheer-vrouw | Oppasdienst | |
5 jan 10.00 | ds. Pieter Koekkoek | Nieuwjaarsontmoeting | Jaap van Dijk |