Benefietconcert Ad musica

Ad musica geeft een benefietconcert in de Catharinekerk in Woudenberg.

Op zaterdag 16 maart om 16.00 zal Ad Musica in het kader van het goede doel een muzikaal uurtje verzorgen. De Rooms-Katholieke parochie ondersteunt met de vastenactie 2024 de Stichting Fidesco. Deze stichting zet zich in voor de inrichting van een basisschool in Burundi. Er zijn daar te weinig scholen en de kwaliteit van het onderwijs is niet op orde. Burundi is het op één na armste land ter wereld, waarvan de helft van de bevolking jonger is dan 15 jaar.

Iedereen is welkom om te komen luisteren, we zullen in afwisselend samenspel een gevarieerd programma ten gehore brengen. We hopen dat we geld op kunnen halen voor dit mooie doel en dat we mensen kunnen laten genieten van muziek. Fred Slaghekke en Hilde van de Berk nemen de zang voor hun rekening, Trees zal afwisselend op de dwarsfluit en zang te horen zijn en Wim bespeelt het orgel en de piano.